HAKKIMIZDA

Uşak AsLift Asansör
2017 yılında OKAN YILDIRIM tarafından kurulan ASLift Asansör, ilke olarak hiçkimseyi mağdur etmeden ve aldatmadan , standartlara bağlı kalarak , işini en iyi şekilde yapma gayreti içinde olmayı belirlemiştir. Geçen zaman içinde verdiği sözü zamanında eksiksiz olarak yerine getirme gayreti bugünkü başarısında önemli olmuştur. Asansör sektöründe çalışmalarına hız kesmeden devam eden ASLift,yasaların gerektirdiği tüm belgelerle, standartlardan ve güvenlikten taviz vermeden her zaman kaliteyi önemsiyerek hizmetinizdedir.

Montaj, Modernizasyon, Bakım ve Arıza faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak kalite standartlarımızı daima yüksek tutmaktayız. Her gün gelişen teknolojiyi takip eden ve teknolojik gelişmeleri sergilemiş olduğu hizmete yansıtan firmamız çalışma politikamızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

Müşteri memnuniyetini menfaatlerini ön planda tutmak işletmemizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. Müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı dinleyip, onların ihtiyaçlarına göre hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.

Firmamız kaliteyi her zaman ön planda tutar. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip müşteri memnuniyetine önem göstermektedir.Firmamız bünyesinde tecrubeli elamanlarımızla siz değerli, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Unutulmamalıdır ki bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalıdır... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir.Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir.